Turniej siatkówki

Utworzono dnia 22.04.2024

20 kwietnia - na zewnątrz chłodno i mokro, ale w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Gromadce panowała gorąca atmosfera za sprawą Otwartego Turnieju Siatkarskiego. Do zawodów zgłosiło się 6 drużyn. Mecz trwał do dwóch wygranych setów. Przebieg turnieju stał na bardzo dobrym poziomie. Ostatecznie dwa pierwsze miejsce zajęły drużyny z Bolesławca z tym, że to CS Mocni w finale po zaciętej walce wygrali z No Name.
     W meczu o trzecie miejsce Osiecznica pokonała Seniorów z Gromadki, natomiast piątą lokatę zajęli BVB Plac wyprzedzając Vipers. Dyrektor GOKiB w Gromadce pani Magdalena Adler wraz z pracownikami przygotowali dla najlepszych medale oraz dla wszystkich uczestników imienne dyplomy wraz ze słodyczam. Za słodki poczęstunek należą się podziękowania nie tylko GOKiB, ale również Pani Natalii Stróżyńskiej, właścicelce sklepu z artykułami wschodnimi "Podolanoczka" w Bolesławcu, która zasponsorowała nam przepyszne słodycze. Pani Natalii raz jeszcze serdecznie dziękujemy. Jednym z priorytetów było to, aby spotkać się we wspólnym gronie, wymienić doświadczeniami, odreagować po tygodniu pracy, a przy okazji doskonalić swój poziom sportowy i wzmacniać rozwój ogólny.

Oto statystyka w telegraficznym skrócie:

- odbyło się 11 meczy

- udział  wzięło 41 zawodników

- rozegrano 24 sety

- 2 spotkania zakończyły się tie-breakiem

Stanisław Róg

Galeria - Turniej siatkówki

Utworzono dnia 22.04.2024, 12:45

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.