Kolejny raz miło mi poinformować Państwa o wynikach Konkursu Plastycznego na wykonanie "Kapelusza w barwach zimy". Na konkurs o zasięgu powiatowym dostarczono wiele wspaniałych i oryginalnych kapeluszy prac dzieci, młodzieży i dorosłych. W dniu 19 lutego 2018 r., komisja w składzie:
- przewodnicząca - instruktor plastyki GOKiB Pani Barbara Deberna,
- członek - pracownik GBP w Gromadce Pani Magdalena Adler,
- członek - UTW w Gromadce Pani Irena Maciuszek,
- członek - UTW w Gromadce Elżbieta Buganik,
oceniła 56 kapeluszy ze szkoły z Bolesławca, z gminy Gromadka, gminy Warta Bolesławiecka oraz UTW w Bolesławcu i przyznała miejsca laureatom konkursu:
Kategoria wiekowa: Przedszkole
I miejsce Kulesza Cezary lat 5,Odział Przedszkolny S.P. w Osłej
II miejsce Czerniak Gabriela lat 6, GOKiB Gromadka
II miejsce Gurgul Karolina lat 6, GOKiB Gromadka
III miejsce Oskar Świadkiewicz lat 5, Odział Przedszkolny S.P. w Osłej
Kategoria wiekowa: kl. I - III
I miejsce Martyna Drozdek lat 8, Gromadka
I miejsce Milena Koptyra lat 7, S.P. w Gromadce
II miejsce Aleksandra Dąbrowska lat 9, GOKiB w Gromadce
II miejsce Mrożek Milena lat 8, S.P. nr 1 w Bolesławcu
III miejsce Bianka Gajewska lat 9, GOKiB w Gromadce
III miejsce Patrycja Gęsicka lat 7, S.P. w Osłej
III miejsce Adrian Zawada lat 7, S.P. w Osłej
III miejsce Kamila Sawka lat 7, S.P. w Osłej
Wyróżnienie Amelia Kaczmarek lat 8, S.P. nr 1 w Bolesławcu
Wyróżnienie Kamil Hucał lat 8, S.P. w Osłej
Wyróżnienie Julia Skrzypacz lat 9, GOKiB w Gromadce
Wyróżnienie Daria Dąbrowska lat 7, GOKiB w Gromadce
Wyróżnienie Magda Krysa lat 7, GOKiB w Gromadce
Kategoria wiekowa: kl. IV -VI
I miejsce Kaja Kolasa lat 10, Publiczna S.P. im. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego w Tomaszowie Bolesławieckim
I miejsce Emilia Fuławka lat 10, Publiczna S.P. im. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego w Tomaszowie Bolesławieckim
II miejsce Aleksandra Budas lat 10,Publiczna S.P. im. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego w Tomaszowie Bolesławieckim
II miejsce Sylwia Sytek lat 11, GOKiB w Gromadce
II miejsce Mateusz Koptyra lat 11, S.P. w Gromadce
III miejsce Julia Szyptur lat 10, GOKiB w Gromadce
Wyróżnienie Kacper Hucał lat 11, S.P. w Gromadce
Wyróżnienie Alicja Gruszka lat 9, GOKiB w Gromadce
Wyróżnienie Wiktor Adler lat 10, GOKiB w Gromadce
Wyróżnienie Maja Matysiak lat 10, Publiczna S.P. im. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego w Tomaszowie Bolesławieckim
Wyróżnienie lat 10, Publiczna S.P. im. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego w Tomaszowie Bolesławieckim
/ praca bez podpisu kapelusz ze złotka cylinder/
Kategoria wiekowa: Kl. VII
I miejsce Sandra Koptyra lat 13, S.P. w Gromadce
II miejsce Natalia Hucał lat 13, GOKiB w Gromadce
III miejsce Weronika Gruszka lat 13, GOKiB w Gromadce
Wyróżnienie Weronika Klich lat 14, GOKiB w Gromadce
Kategoria wiekowa: Dorośli
I miejsce Pani Danuta Satoła Uniwersytet Ekonomiczny UTW w Bolesławcu
I miejsce Pani Joanna Panas, Gromadka
II miejsce Pani Jolanta Koźmin , Uniwersytet Ekonomiczny UTW w Bolesławcu
III miejsce Pani Krystyna Sasiela UTW w Gromadce
Wyróżnienie Pani Żak Zofia, nauczyciel Oddziału Przedszkolnego SP w Osłej
Rozdanie nagród odbędzie się 27 lutego 2018 r., o godzinie 15.30 w GOKiB w Gromadce.
W programie:
-
Warsztaty przedwiosenne
-
poczęstunek
-
potyczki sprawnościowe z nagrodami
Zapraszamy uczestników i laureatów konkursu!
Instruktor plastyki GOKiB Barbara Deberna