Kategoria wiekowa: Przedszkole, 3 - 6 lat
I miejsce Gabrysia Czerniak lat 5, Gromadka
I miejsce Zuzanna Gąsiorowska lat 5, GOKiS
I miejsce Milena Koptyra lat 6, S.P. w Osłej
II miejsce Alicja Strzelecka lat 6, Modła
III miejsce Milena Kuniej lat 6, GOKiS
III miejsce Nadia Kapusz lat 3, GOKiS
III miejsce Emila i Kamila Sawka, lat 5,6, Różyniec
Wyróżnienie Barbara Gruszka lat 5, GOKiS
Wyróżnienie Karolina Gurgul lat 4 , GOKiS
Udział w wystawie Natalia Sawka lat 3, Różyniec
Kategoria wiekowa: kl. I - III
I miejsce Bianka Gajewska lat 7, GOKiS
I miejsce Zofia Łożyńska lat 8, GOKiS
I miejsce Maja Mrozek lat 9, GOKiS
II miejsce Magdalena Matyjewicz lat 8, Gromadka
II miejsce Majka Gąłąbek lat 9, GOKiS
II miejsce Aleksandra Gąsiorowska lat 9, GOKiS
II miejsce Patryk Sarnowski lat 8, GOKiS
II miejsce Wiktoria Anioł lat 8, GOKiS
III miejsce Julia Skrzypacz lat 8, GOKiS
III miejsce Kamil Hucał lat 7, S.P w Osłej
III miejsce Dariusz Pietrzykowski lat 9, GOKiS
Wyróżnienie Martyna Drozdek lat 8,GOKiS
Udział w wystawie Agata Jasnowska lat 9 , Modła
Kategoria wiekowa: kl. IV -VI
I miejsce Kacper Hucał lat 10, S.P. w Gromadce
I miejsce Mateusz Koptyra lat 10, S.P. w Gromadce
I miejsce Kamila Strzelecka lat 12, Modła
II miejsce Łukasz Tkaczyk lat 9, GOKiS
II miejsce Sandra Koptyra lat 12, S.P. w Gromadce
III miejsce Weronika Gruszka lat 12, S.P. w Gromadce
III miejsce Izabela Tkaczyk lat 9, GOKiS
Wyróżnienie Mateusz Tkaczyk lat 9, GOKiS
Kategoria wiekowa: Gimnazjum
I miejsce - Agnieszka Dydko lat 15, Gimnazjum w Gromadce
Kategoria wiekowa: Dorośli
I miejsce - Pani Lucyna Kłosowska z Gromadki
I miejsce - Magdalena Pachulska z Modłej
I miejsce - Pani Malwina Matyjewicz z Gromadki
I miejsce - Pani Marzena Kapusz z Gromadki
I miejsce - Pani Marzena Paluszczyszyn z Gromadki
II miejsce Pani Anna Sokołowska z Borówek
II miejsce Pani Krystyna Sasiela UTW z Gromadki
II miejsce Pani Katarzyna Hucał z Osłej
III miejsce Pani Marta i Rafał Różycka z GOKiS
III miejsce Pani Lidia Gołąbek z Gromadki
Wyróżnienie Pani Anna i Hanna Sokołowska z GOKiS
Udział w wystawie Pani Irena Maciuszek z Gromadki
Udział w wystawie Pani Barbara Deberna z Osłej
Prace Zbiorowe
Wyróżnienie - ozdoby świąteczne wykonane przez dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Modle
Wyróżnienie - ozdoby świąteczne wykonane przez dzieci z Oddziału Przedszkolnego i klasy I S.P. w Osłej.