Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Rozstrzygnięcie III Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Lalka"

Utworzono dnia 06.06.2018

Protokół rozstrzygnięcia Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt: ,,LALKA"- Lalki Świata". Organizator GOKiB w Gromadce.

Dnia 22 maja 2018 r. Komisja Konkursowa z GOKiB w Gromadce, w składzie:

Pani Bożena Kuchmacz, Dyrektor GOKiB,

Pani Barbara Deberna, Instruktor plastyki w GOKiB,

Pani Magdalena Adler, Bibliotekarz GOKiB,

Pani Irena Maciuszek, artystka z Gromadki,

rozstrzygnęła i wybrała laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt: ,,Lalka".

Jury przy ocenie prac plastycznych brało pod uwagę:

  • Wartość artystyczną pracy,

  • Zgodność z tematyką konkursową,

  • Oryginalny pomysł i ciekawe wykonanie pracy,

  • Samodzielność wykonania pracy.

W konkursie wzięło udział 179 uczestników z 34 placówek oraz osoby indywidualne

Wyniki konkursu:

LALKI ŚWIATA:

Kategoria wiekowa: Przedszkole

I miejsce: Emilia Sawka lat 6, Szkoła Podstawowa w Osłej.

,,Polska Łowiczanka" opiekun: Zofia Żak

II miejsce: Amelia Wołkowicz lat 6, Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Gromadce

Wyróżnienie: Natalia Sawka lat 5, Szkoła Podstawowa w Osłej.

,,Japonka" opiekun: Zofia Żak

Wyróżnienie: Aleksandra Czajkowska lat 5, Szkoła Podstawowa w Osłej.

,,Indianka" opiekun: Zofia Żak

Wyróżnienie: Zuzanna Woźna lat 5, Szkoła Podstawowa w Osłej.

,,Hawajka" opiekun: Zofia Żak

Wyróżnienie: Lena Dudas lat 5, Szkoła Podstawowa w Osłej.

,,Murzynka" opiekun: Zofia Żak

Wyróżnienie: Jacek Furmańczyk lat 6 Niepubliczne Przedszkole Bright Child w Krakowie

,,Samuraj" opiekun Agnieszka Wójcik

 

Kategoria wiekowa: Kl. I-III

I miejsce: Zuzanna Żbik lat 9, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Nisku

,,Hela - Chiny " opiekun: Zofia Dul.

II miejsce: Lena Kolasińska lat 8, , Fundacja FCSR w Świdwinie.

,,Afrykanka z dzieckiem" opiekun: Barbara Kolasińska.

III miejsce: Magdalena Kapela lat 9, Szkoła Podstawowa Nr 28 w Rybniku

,, ERI" opiekun: Urszula Pradela.

III miejsce: Zuzanna Witnik lat 8, Szkoła Podstawowa w Osłej.

,,Chinka" opiekun: Małgorzata Fuławka

III miejsce: Pola Malesza lat 7, Szkoła Podstawowa Nr 10 w Lubinie

,,Hiszpanka na krzesełku" opiekun: Bernarda Gołąb

Wyróżnienie: Wiktoria Anioł lat 9, Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Gromadce

,,Hawajka" opiekun : Barbara Deberna

Wyróżnienie: Daria Dąbrowska lat 7, Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Gromadce

,,Góralka - lalka Polska" opiekun : Barbara Deberna

,,Lalka Rosyjska" opiekun : Barbara Deberna

Wyróżnienie: Lena Dumin lat 8, Sandomierskie Centrum Kultury

,,Japończyk" opiekun: Aleksandra Karwat

Wyróżnienie: Wiktoria Bartnik lat 8, Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie.

,,Lalka Polska w stroju ludowym" opiekun: Iwona Sumorek.

Wyróżnienie: Apolonia Furmańczyk lat 7, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi w Krakowie

,,Japonka" opiekun: Jolanta Kowalczyk.

 

Kategoria wiekowa: Kl. IV - VI

I miejsce: Maksymilian Rej lat 12, Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie.

,,Baletnica Hiszpanka" opiekun: Iwona Sumorek.

I miejsce: Natalia Mysiak lat 11, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Bolesławcu

,,Indianka" opiekun:

II miejsce: Grzegorz Krzeszowski lat 11, Międzyszkolna Pracownia Ceramiczna w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Arkadego Fiedlera w Polkowicach

,,Niemka" opiekun: Małgorzata Wacińska

III miejsce: Ksenia Lizurej lat 12, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Wilkowiecku

,,Lalka Ślązaczka" opiekun: Justyna Bronis

III miejsce: Nikola Tylutki lat 10, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Bolesławcu

,,Lalka Meksykańska" opiekun: Jolanta Wójcik

III miejsce: Zuzanna Budzińska lat 11, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Jaworze

,,Lalka Szkot z kobzą" opiekun: Agnieszka Olchówka

Wyróżnienie: Hania Józefowicz lat 11,Szkoła Podstawowa Nr 17 im. Orła Białego w Koszalinie w Lubinie

,,Japonka" opiekun: Małgorzata Piłaszewicz

Wyróżnienie: Bartosz Nieradka lat 11, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Jaworze

,,Murzynka" opiekun: Agnieszka Olchówka

Wyróżnienie: Alan Wrochna lat 12, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Jaworze

,,Murzynka" opiekun: Agnieszka Olchówka

Wyróżnienie: Jakub Olszowy lat 11, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Jaworze

,,Anglik w Straży królewskiej" opiekun: Agnieszka Olchówka

Wyróżnienie: Kamil Kowalczyk lat 11, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Jaworze

,,Japonka" opiekun: Agnieszka Olchówka

Wyróżnienie: Maja Skiba lat 12, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Jaworze

,,Lalka Współczesna Amerykanka" opiekun: Agnieszka Olchówka

Wyróżnienie: Estera Chyplewicz lat 11, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Jaworze

,,Lalka Polska Góralka" opiekun: Agnieszka Olchówka

Wyróżnienie: Denis Wiernicki lat 12, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Jaworze

,,Japończyk" opiekun: Agnieszka Olchówka

Wyróżnienie: Maja Nowak lat 12, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Jaworze

,,Japoneczka" opiekun: Agnieszka Olchówka

Wyróżnienie: Alicja Pieńko lat 10, Szkoła Podstawowa Nr 10 w Lubinie

,,Indianka " opiekun: Bernarda Gołąb

Wyróżnienie: Kamil Starzyk lat 10, Szkoła Podstawowa Nr 10 w Lubinie

,,Eskimos -Grenlandia " opiekun: Bernarda Gołąb

Wyróżnienie: Zofia P. , Szkoła Podstawowa Nr 28 w Rybniku

,,Japonka ZOLA" opiekun: Urszula Pradela

Wyróżnienie: Milena Przybylska lat 10, Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Mikołaja Brody w Bolesławcu

,,Lalka Rosyjska" opiekun:

Wyróżnienie: Weronika Pryka lat 11, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego w Tomaszowie Bolesławieckim

,,Indianka " opiekun: Katarzyna Arendarczyk

Wyróżnienie: Szymon Pryka lat 12, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego w Tomaszowie Bolesławieckim

,,Lalka z Norwegi " opiekun: Katarzyna Arendarczyk

Wyróżnienie: Alicja Skibińska lat 11, Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie.

,,Lalka japońska" opiekun: Iwona Sumorek.

Wyróżnienie: Weronika Słowik lat 10, Szkoła Podstawowa Nr 18 w Lublinie.

,,Lalka z Etiopii" opiekun: Elżbieta Starek

 

 

Kategoria wiekowa: Kl VII, Gimnazjum

I miejsce: Zuzanna Sikorska lat 16, Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kutnie

,,kobieta z plemienia Samburu" opiekun: Jolanta Andrysiak

II miejsce: Patrycja Krawczyk lat 13, Szkoła Podstawowa Nr 46 w Warszawie

,,Paryżanka" opiekun: Małgorzata Eciak

III miejsce: Julia Martyniak lat 16, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi im. Jana Pawła II w Smolniku

,,Hu Jintao - Brokatowa Fala" opiekun: Dorota Piotrowska

III miejsce: Aleksandra Bobińska lat 12, Szkoła Podstawowa Nr 10 w Lubinie

,,Szkot" opiekun: Bernarda Gołąb

Wyróżnienie: Victoria Matyjaszczyk lat 13, Społeczne Gimnazjum KTE im. Pułku Ułanów w Kraśniku

,,Lalka Indyjska" opiekun: Beata Ciastek

Wyróżnienie: Małgorzata Sobkiewicz lat 15, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Stalowej Woli

,,Różowa Hiszpanka FLAMENCO" opiekun: Anna Tomaszczuk

Wyróżnienie: Emilia Molenda lat 14,Szkoła Podstawowa Nr 10 w Lubinie

,,Lalka Rosyjska" opiekun: Bernarda Gołąb

Wyróżnienie: Turski Mikołaj lat 12, Szkoła Podstawowa Nr 10 w Lubinie

,,Indianka" opiekun: Bernarda Gołąb

Wyróżnienie: Aleksandra Starzyk lat 13, Szkoła Podstawowa Nr 10 w Lubinie

,,Lalka z Francji" opiekun: Bernarda Gołąb

Wyróżnienie: Magdalena Palik lat 15, Szkoła Podstawowa Nr 18 w Lublinie.

,,Lalka z Węgier" opiekun: Elżbieta Starek

Wyróżnienie: Aleksandra Dziwulska lat 13, Szkoła Podstawowa Nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

,,Lalka Japonka" opiekun: Joanna Poniatowska

Wyróżnienie: Bartłomiej Konior lat 14, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Jaworze

,,Chińczyk" opiekun: Agnieszka Olchówka

Wyróżnienie: Adam Litewka lat 13, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Jaworze

,,Lalka Ukraińska" opiekun: Agnieszka Olchówka

 

Kategoria wiekowa: Młodzież

I miejsce: Natalia Miśkowicz lat 17, Technikum Nr.2 Górnośląskie Centrum Edukacyjne im. Marii Skłodowskiej - Curie w Gliwicach

,,Dama Świata - Chiny" opiekun: Katarzyna Koprowicz

II miejsce: Klaudia Trojanek lat 21, Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy. Wyszków

,,Wilczy Pazur z Plemienia Tomahawk - Indianin z Ameryki Północnej" opiekun: Marzena Szulc

 

 

 

Kategoria wiekowa: Dorośli

Nagroda Grand- Prix

Pani Sylwia Starzyk, Lubin

,,Lalka Rosyjska oraz lalka Gejsza"

I miejsce: Pani Bernarda Gołąb ,Lubin.

,,Afrykanka"

II miejsce: Pani Zofia Żak , Osła, Gmina Gromadka.

,,Lalka Rosyjska oraz Eskimoska"

II miejsce: Pani Sylwia Fink , Bolesławiec.

,,Lalka Łowicka"

III miejsce: Pani Małgorzata Fuławka, Osła, Szkoła Podstawowa w Osłej, Gmina Gromadka.

,,Lalka Hinduska"

III miejsce: Pani Paulina Kara, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Nicku.

,,Bawika- Indonezja", opiekun Zofia Dul

Wyróżnienie: Pani Aniela Pajda, Gromadka.

,,Indianka"

Wyróżnienie: Pani Grażyna Mitoraj, Mikołów.

,,Królowa Słońca- Egipt"

 

 

 

Udział w wystawie:

Międzyszkolna Pracownia Ceramiczna w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Arkadego Fiedlera w Polkowicach. ,,Damy Świata"

opiekun: Małgorzata Wacińska

Nadia Żmigrodzka lat 12

Grzegorz Krzeszowski lat 11

Oliwia Jakubowicz lat 15

Kinga Spigiel lat 11

Viktoria Olczyńska lat 11

Wiktoria Ulok lat 11

Maja Dula lat 11

Jakub Porowski lat 11

Martyna Andrasz lat 9

Zofia Dobroskok lat 13

Natalia Sowa lat 11

 

Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się: 10 czerwca 2018 r, podczas Obchodów ,,Dni Gromadki" , w Sali Lustrzanej GOKiB , o godz: 17.00.

Serdecznie zapraszamy!

Instruktor plastyki GOKiB Barbara Deberna.

Galeria - Ocena prac i rozstrzygnięcie III Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. "Lalka"

Utworzono dnia 18.06.2018, 15:40

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury

i Biblioteka w Gromadce

ul. Szkolna 9

59-706 Gromadka

NIP: 612-18-60-992

tel. 75 738 23 48

tel. 75 738 23 96 (Biblioteka)


e-mail: gokibgromadka@onet.pl


Nr rachunku bankowego:

BS w Chojnowie - Oddział w Gromadce

63 8644 0000 0264 8839 2000 0010

Klauzula informacyjna

Biuletyn Informacji Publicznej

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Lipiec 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny

Polecamy: