Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Rozstrzygnięcie i wyniki Konkursu Plastycznego pt. "Kapelusz w barwach pór roku - etap IV: Lato" oraz przyznanie nagród GRAND PRIX

Utworzono dnia 06.06.2018

     Miło nam poinformować Państwa o wynikach konkursu Plastycznego na wykonanie "Kapelusza w barwach lata". Na konkurs o zasięgu powiatowym dostarczono wiele oryginalnych prac letnich kapeluszy dzieci, młodzieży i dorosłych, wykonanych wspaniale , ciekawie i z fantazją.

W dniu 1 czerwca komisja w składzie:

przewodnicząca  - dyrektor GOKiB Pani Bożena Kuchmacz

członek - instruktor plastyki GOKiB Pani Barbara Deberna

członek - pracownik GBP w Gromadce Pani Magdalena Adler

oceniła 27 kapelusze ze Szkół Bolesławieckich, z gminy Gromadka oraz gminy Warta Bolesławiecka i przyznała miejsca Laureatom konkursu.

Jednocześnie komisja podsumowała wszystkie 4 edycje konkursu i wyłoniła Laureatów do nagrody GRAND PRIX.

Gratulujemy!

 

Kategoria wiekowa: Przedszkole

I miejsce Karolina Gurgul lat 6, Gromadka

II miejsce Cezary Kulesza lat 5,Odział Przedszkolny S.P. w Osłej

II Gabriela Czerniak lat 6, Przedszkole Gromadka

II miejsce Piotr Gęsicki lat 5, Odział Przedszkolny S.P. w Osłej

III miejsce Aleksandra Czajkowska lat 5, Odział Przedszkolny S.P. w Osłej

III miejsce Zuzanna Woźna lat 5, Odział Przedszkolny S.P. w Osłej

 

Kategoria wiekowa: kl. I - III

I miejsce Aleksandra Fuławka lat 8, Publiczna S.P. im. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego w Tomaszowie Bolesławieckim

II miejsce Bianka Gajewska lat 9, S.P. w Gromadce

II miejsce Wiktoria Anioł lat 9, GOKiB w Gromadce

III miejsce Daria Dąbrowska lat 7, GOKiB w Gromadce

III miejsce Milena Koptyra lat 7, S.P. w Gromadce

III miejsce Kamil Hucał lat 8, S.P. w Gromadce

udział - Patrycja Gęsicka lat 7, S.P. w Osłej

udział- Paulina Gęsicka lat 8, S.P. w Osłej

Kategoria wiekowa: kl. IV -VI

I miejsce Kaja Kolasa lat 11, Publiczna S.P. im. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego w Tomaszowie Bolesławieckim

I miejsce Kamila Grzesik lat 11, Publiczna S.P. im. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego w Tomaszowie Bolesławieckim

I miejsce Emilia Fuławka lat 11, Publiczna S.P. im. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego w Tomaszowie Bolesławieckim

I miejsce Aleksandra Budas lat 11,Publiczna S.P. im. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego w Tomaszowie Bolesławieckim

I miejsce Maja Matysik lat 11, Publiczna S.P. im. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego w Tomaszowie Bolesławieckim

I miejsce Kacper Hucał lat 11, S.P. w Gromadce

II miejsce Martyna Witowska lat 12, Publiczna S.P. im. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego w Tomaszowie Bolesławieckim

II miejsce Marta Dziwir lat 11, Publiczna S.P. im. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego w Tomaszowie Bolesławieckim

II miejsce Maja Baran lat 11, Publiczna S.P. im. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego w Tomaszowie Bolesławieckim

III miejsce Mateusz Koptyra lat 11, S.P. w Gromadce

Wyróżnienie: Berenika Stelmaszek lat 11, Publiczna S.P. im. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego w Tomaszowie Bolesławieckim

Kategoria wiekowa: Kl. VII

III miejsce Sandra Koptyra lat 13, S.P. w Gromadce

 

Kategoria wiekowa: Dorośli

III miejsce Pani Żak Zofia, nauczyciel Oddziału Przedszkolnego S.P. w Osłej

 

NAGRODY "GRAND PRIX"

 

Kategoria wiekowa: Przedszkole

Cezary Kulesza lat 5,Odział Przedszkolny S.P. w Osłej

cześć I - ,,Jesień", I miejsce

cześć II -,,Zima", I miejsce

cześć III - ,,Wiosna", II miejsce

cześć IV - ,,Lato", II miejsce

 

Kategoria wiekowa: kl. I - III

Bianka Gajewska lat 9, S.P. w Gromadce, GOKiB w Gromadce

cześć I - ,,Jesień", udział

cześć II -,,Zima", III miejsce

cześć III - ,,Wiosna", II miejsce

cześć IV - ,,Lato", II miejsce

 

Kategoria wiekowa: kl. IV -VI

Kaja Kolasa lat 11, Publiczna S.P. im. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego w Tomaszowie Bolesławieckim

cześć I - ,,Jesień", udział

cześć II -,,Zima", I miejsce

cześć III - ,,Wiosna", I miejsce

cześć IV - ,,Lato", I miejsce

 

Kategoria wiekowa: Kl. VII

Sandra Koptyra lat 13, S.P. w Gromadce

cześć I - ,,Jesień", I miejsce

cześć II -,,Zima", I miejsce

cześć III - ,,Wiosna", I miejsce

cześć IV - ,,Lato", III miejsce

 

Kategoria wiekowa: Dorośli

Pani Żak Zofia, nauczyciel Oddziału Przedszkolnego S.P. w Osłej

cześć I - ,,Jesień", I miejsce

cześć II -,,Zima", Wyróżnienie

cześć III - ,,Wiosna", I miejsce

cześć IV - ,,Lato", III miejsce

Rozdanie nagród odbędzie się 10 czerwca 2018 r., o godzinie 17.00 w Sali Lustrzanej GOKiB w Gromadce podczas uroczystych obchodów 60-lecia instytucji kultury w ramach obchodów XV Dni Gromadki.

Zapraszamy uczestników i laureatów konkursu.

Instruktor GOKiB Barbara Deberna 

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury

i Biblioteka w Gromadce

ul. Szkolna 9

59-706 Gromadka

NIP: 612-18-60-992

tel. 75 738 23 48

tel. 75 738 23 96 (Biblioteka)


e-mail: gokibgromadka@onet.pl


Nr rachunku bankowego:

BS w Chojnowie - Oddział w Gromadce

63 8644 0000 0264 8839 2000 0010

Klauzula informacyjna

Biuletyn Informacji Publicznej

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Listopad 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Imieniny

Polecamy: